‘BEFASON’Sazan Guri:Edi Rama nuk ka prejardhje shqiptare, ai ka për mision zhdùkjen e kombit shqiptar

17B625D2 782F 4183 986D C49DF4A9872E

Sazan Guri: Edi Rama nuk ka prejardhje shqiptare, ai ka për mision zhdùkjen e kombit shqiptar.VIDEO E PLOTE 👇

Ambientalisti e Profesori i Historisë nga Shqiperia ishte mysafir në emisionin më të shikuar në trevat shqiptare Kojshia Show.

Në emision u diskutua mbi fenomenin e Malit të Tomorit, por Sazan Guri u nxe kèq në emision dhe permendi faktet se si Edi Rama,

Kryeministri i Shqipërisë bashkë me Erion Veliajn e George Sorrosin do ta zhd.uk Kombin shqiptar. Ai zbuloi edhe faktet tek minuti i 1.21 i emisionit: Shiko videon👇

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!