“Vjen një pikë kur…”/ Rikthimi i Lulzim Bashës në krye të PD-së, Grida Duma tregon se çfarë do të ndodhë…

a 266

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, e ftuar në emisionin “Kjo Javë” u pyet lìdhur me një rikthimi të mùndshëm të Lulzim Bashës në krye të PD-së. VIDEO e plote me pergjigjen e Bashes e gjeni meposhte👇

Duma tha se e mendon si të pamùndur dhe të pavlerë, pasi sipas saj ish-kreu i selisë blu dëshmoi se me mbështetjen e të gjithëve nuk ia doli mbanë.

“Ka apo s’ka shance është një gjë as e parathënë dhe as nuk dua të jem kaq në mùngesë etike që të parashikoj fatin e një politikani. Që nuk duhet dhe që është provë që nuk vlen më është mendimi im.

Pati mbështetjen e të gjithëve, mbështetjen e ambasadës amerikane dhe logon e PD-së por nuk ja doli. Të gjithë kanë dhënë maksimumin por ai nuk ia doli. Ne i kemi dhënë maksimumin me të gjithë motorët ndèzur dhe nuk u arrit kjo. Vjen një pikë kur kaq është tavani i kësaj gjëje dhe pikë”, u shpreh Duma.

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!