TRÀGJIKE/ Sali Berisha përfùndon në Ùrgjèncë,Liri Berisha e gjen pa ndjenja në Tokë

578ED4FE 542A 440B B393 56808CDEEB2A

Ish-kryeministri Berisha ka pròbleme me shëndetin. VIDEO e plote e postuar nga tochanel e gjeni meposhte👇

Sipas te dhenave fillestare nga top chanel Mësohet se shëndeti i Berishës është përkèqësuar gjatë mesditës së sotme duke u rrèzuar në ambientet e shtëpisë duke a lamuar familjarët.

Fill pas kësaj, ish-kryeministri është dërguar me ùrgjencë në një spìtal privat në Tiranë ku janë duke iu kryer ekzaminimet përkatëse.

Paraprakisht dy.shohet për një go ditje tènsioni, megjithatë nuk përjàshtiohen edhe shkaqe më të rènda.

Berisha është 77 vjeç dhe tashmë në moshë të th.yer ruan një performancë të lartë politike duke patur aktivitet të ngjeshur, gjë që duket se i ka rènduar edhe shëndetin.

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!