Ka paqe? Sali Berisha bën “Merkato” të fùqìshme/ Rikthen Në PD përsonin që u làrgua dhe i jep postin e …

800 0 d61cacfccd3b412bac4b8231d158aa61

Duket se Berisha po pergatitet fùqìshem per zgjedhjet e ardhshme dhe po riorganizon Partine Demokratike qe nga ikja e tij ka marre rrugetimin drejte hùmères me Lulzim Bashen ne krye ku sic eshte pare dha dorèhèqjen. VIDEO e plote e gjeni meposhte👇

Gazetari i njohur Alfred Lela ka marrë një post të rëndësishëm në selinë blu, tashmë e rithemeluar dhe me kryetar të ri Sali Berishën.

Lela është emëruar Drejtor për Marrëdhëniet me Publikun, në PD.

Ky emërim i gazetarit të njohur në krye të dikasterit të rëndësishëm të Partisë Demokratike, në lìdhje me mediat dhe informimin e publikut për vendimet që merren, vjen ditë pas zgjedhjes së Sali Berishës në krye të selisë blu.

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!