LAJMI FUNDIT/ Tèrmet i fòrtë shkùnd Shqipërine, ja epiqendra dhe magnituda..

1A792D49 7B34 4156 8CB5 FB1F5F5510DE

LAJMI FUNDIT/ Tèrmet i fòrtë shkùnd Shqipërine, ja epiqendra dhe magnituda..VIDEO e plote meposhte 👇👇

Lëkùndje tèrmeti janë ndjerë në vend pasditen e sotme.

Tèrmeti ka qenë me magnitudë 3 ballë dhe e ka pasur epiqendrën 8 km làrg në drejtimin veri-perëndimor të Kavajës si dhe 19 km larg drejtimit të jugperëndimit të Tiranës.

Qytetarët raportojnë se lëkùndjet nuk kanë qenë shumë të f.orta dhe kanë zgjatur pak.

E9AD7742 138B 4E64 ACF7 D8EB52C0F737

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!