Meta kërcènon hapur: Ta dijë mirë djali i Kristaqit, do jem në krye të popullit, kur të na …

078FF0DB 2E65 4B0E B55F 7FE0870B9B78

Kreu i Shtetit deklaroi se vendi është kapur nga një klikë olìgarkësh që vendosin për çdo gjë duke nisur nga ekonomia dhe deri të vendimet e drejtësisë.VIDEO e plote me mesazhin e Rames për Meten👇

“Ta dijë mirë djali i Kristaqit, do jem në krye popullit shqiptar, kur na vjen hàsmi tek dera na këndojnë pus.hkët nëpër kulla.

Zotëria të bëjë çfarë të dojë tani. Votën për shqiptarët do e garantojë populli shqiptar.

Presidenti do të jetë në krye të popullit shqiptar.” theksoi presidenti në ìkje Ilir Meta.

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!