‘’LAJM I TRÌSHTË’’ Pas shèrrit, Vr.ìtet reperi i njohur!..(VIDEO)

23793770 13B5 4F9F BD15 8EA353B1E8EB

Reperi i Njohur u qè.llua për vd.èkje dhe një grua u plà.gos ndërsa ata ishin ulur në një makinë, të premten herët në mëngjes, kanë treguar autoritetet amerikane.VIDEO e plote👇

Polìcia tha se një 31-vjeçari u g.ódit nga të shtèna të shumta me à.rmë para se të dërgohej në spìtalin Christ, ku u shpall i vdè.kur, shkruan NBC News.

V.ìktima e dytë, një grua 29-vjeçare, u gò.dit në krahun e majtë dhe në pjesën e sipërme të shpinës dhe u dërgua në sp.ìtal në gjendje të rèndë, ka njoftuar polìcia.

FBG Cash është një emër skenik për reperin, emri i vërtetë i të cilit është Tristian Hamilton.

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!