“Ky Është Komb Fshatarësh”, Shpèrthèn Kèq analisti I njohur dhe e Bèfason Eni Vasilin Me atë që…

Screenshot 2022 04 08 at 03.52.59

Kete here ana listi Arjan Curri i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Open’ ka lèshuar deklarata te fòrta si àsnjèhere mepare drejt popullit shqiptar dhe politikaneve. Videon e plote me intervisten e Currit e gjeni meposhte👇

Ai nuk u përmbajt teksa po analizonte sìtuatën politike në vendin tonë. Curri e cilësoi Shqipërinë si një komb fshatarësh, duke mos u kursyer as me politikanët.Videon e plote me intervisten e Currit e gjeni meposhte👇

Këta të fundit i cilësoi si “kollovarë” që i mbajnë me të ardhura gratë e tyre.
“Ky është komb fshatarësh! E jap unë mo ç’ke. Ti qenke më kèq nga Rama. S’të pëlqen ty? Kjo është republikë kollovarësh, eksponentët më të lartë deklarojnë se i mbajnë gratë.

he elitë fshàtareske ku të gjithë përpiqen që të thotë atë mendojnë dhe nuk e bëjnë,”-u shpreh Curri.

1 comment

Your email address will not be published.

  • Turp te kesh ! Po ti nga eke origjinen ! Nuk je fshatar ? PO pse si te duken ty fshatret ,more filozof mendjemadh,more pedagog qe nuk e meriton te mesosh dhe edukosh studente. Pse si i do njerëzit ti ,mor kokesapllake edhe pse brenda ke pak tru,por qenke pa edukate. Mos ke mar ndonje edukate greu te vitit 1914 ? se grekun e sotem e respektojme si miq te vertet. Turp,turp,turp te kesh ,kur ofendon populin tone ,duke e perdorur fjalen e respektuar fshatar per qellime ofendimi. Edhe n je here turp ,o filozof pa tru.

Trending Posts

error: Content is protected !!