Tràgjike në Tiranë, fëmija 2-vjeç bìe nga kati i pestë i banesës, prindërit bëjnë të paprìturën(VIDEO)

2FF373A7 2973 4938 B4F8 4231623488D6

Informacion paraprak: VIDEO👇

Më datë 10.06.2022, rreth orës 16:30, në rrugën “Shefqet Kuka”, dy.shohet se

àksìdentalisht ka rënë nga lartësia e katit të pestë të banesës, një fëmijë 2 vjeç, i cili si pàsojë ka ndèrruar jètë.

Grupi hètimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjàrjes.

Sic shihet edhe VIDEON meposhte👇 mamaja e të ndjèrìt ka tè.ntùar te hìdhèt edhe ajo por eshte ndàlùar nga i shoqi..VIDEO👇

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!