Berisha publikon mesazhet e Ballës me vr.àsësin Shqiptar: Mbi 100 telefonata me Nuredin Dumanin për të ekzèkùtùar…

collage 17

Kete here Sali Berisha ka lèshuar akùza të fòrta ku dhe ka depozituar nje video ne SPAK për kreun e grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, duke thënë se ky i fundit ka mbi 100 telefonata me Nuredin Dumanin, Suel Çelën, e Talo Çelën ku ka edhe publikuar mesazhet mes tyre por pa dhene shpjegime nga e kane burimin e zbulimit te ketyre mesazheve. Shiko videon meposhte te plote e publikuar nga Berisha 👇

Ai ka bërë një dènoncim për qeverinë duke thënë se kjo e fundit nuk sjellë në parlament marrëveshjet e èkstradimit me vendet e Beneluksit.

“Së pari dènoncoj qeverinë e cila nuk sjellë në parlament marrëveshjet e ekstràdimit me vendet e Beneluksit dhe këtë nuk e bën për faktin e vetëm, se të paktën 6 ministra, janë kandidatë për èkstradime.

Për parafolësin që s’dua t’i përmend emrin, sa i pagove Dumanit për të të shpëlarë tek Manhasat? Kjo do të dalë.

Dhe nuk është vetëm kjo, por ai ka mbi 50-100 telefonata me Dumanin, me shàrrën, me gòzhdën dhe me bàndën e Suel Çelës,Talo Çelës e me radhë”, u shpreh Berisha.

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!