Artan Hoxha e akùzoi për shum vr.ásje Presidentin Meta/ Gazetarit i ndòdh tràgjèdia (VIDEO)

49BFDA04 1766 4D4A B244 AE035D81E77D

Presidenti Ilir Meta ka reaguar për herë të parë pas deklaratës së gazetarit Artan Hoxha, Videon e plote nga kamerat e sigurise e gjeni meposhte👇

se vr.àsësi i pènduar Nuredin Dumani ka thënë se Meta ka porositur vr.àsjen e vëllait të deputetit të PS-së.

Sic shihet edhe ne VIDEON e meposhtme kur tregon nje person duke i vendosur nje lèndë pl. àsese tek dera e shtepisë por pa rrezultat qe gazetari ka publikuar ne profilin e tij dhe denòncùar rastin më pòlìcì. VIDEO👇

Meta i hòdhi pòshtë deklaratat duke thënë se nuk merret me “tellallët e Rilindjes” si Durim Bami apo Hasan Hasani.

“Nuk jam këtu për t’u marrë me tellallët e Rilindjes. Këtë punë kanë nga Durim Bami te Hasan Hasani.

Unë jam këtu dhe do të jem gjithmonë këtu, në Tiranë, në Shqipëri, midis jush. Por kush shqètësohet nga 25 Korriku është në hallin e vetë, por 25-a do vijë dhe 26-a”, u shpreh Meta.

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!