Si àsnjëherë më parë, Rudina Hajdari “zhvìshet” nga kostumi i politikës, publikon foton me bìkini

E8FC620C B38E 4A92 84C0 3D9D2ED4741F

Kete here Rudina Hajdari ka treguar format e saj ne nje foto te publikuar nga vet ajo.

Prej ditësh vendi ynë është përfshìrë nga moti i nxèhtë dhe temperatura të larta,

duke bërë që qytetarët të zgjedhin vendet bregdetare për të kaluar kryesisht fundjavën.

Këtë fùndjavë ish-deputetja Rudina Hajdari e ka kaluar në det mes aktiviteteve të ndryshme,

AEA4353A 9F74 43D2 B1C1 4B74FD93FE81

ndërsa ka publikuar një foto ku shfaqet me bikini, duke nxjèrrë në pah linjat trupore.

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!