LAJM I TRÌSHTË: Edi Rama përfùndon me Ùrgjèncë në spìtalin privat, ja si është gjèndja e tij Shèndetësore

4299CA06 434D 4164 A626 89B6FF18A837

Ish deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu ka bërë një deklaratë bòmbë në rrjètin e tij social Facebook ka treguar nje sèkret te fshèhur nga kryeministri i vendit. Videon e plote me Ramen e gjeni meposhte👇

Sipas tij Kryeministri Rama ka përfùndur në spìtal pas 16 qeshorit

Rama përfùndon në spìtal pas 16 qeshorit

Mësova nga disa burime se Kryeministri Rama është shtruar në një spìtal privat, pasi ka pèsuar një paraìnfarkt.

Gjèndja e tij shèndetësore reflekton qartazi gjendjen e rènduar politike. Skàndalet si vjèdhja e Unazës, kanàbìzimi i vendit, dròga, implikimet e qeverisë me krìmin, dosja 339 apo 184 dhe patjeter rèvolta qytetare janë arsyet e gjèndjes së tij.

Duke i uruar shèrim të shpejtë, i kërkoj që të japë dorëhèqjen për të mirën e tij.
Pasi politikisht tani dihet që gjendja është e pàpërballushme por qartazi edhe fizikisht nùk e përballon dot.

Ndaj i kërkoj Kryeministrit ti hapi rrugën qytetarëve me zgjidhje politike, që Shqipëria të kthehet në normalitetin politik dhe ekonomik te saj. Më shpejt se sa vonë Edvin, mendo për vete dhe qytetarët.

 

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!