Kjo nùk prìtej kaq shpejt! Sali Berisha i jep g.òditjen Yuri Kim, takon kokè me koke amasadorin e ri Amerikan(FOTO)

collage 7

Kete here doktor Berisha ka befasuar ku ka treguar Takimin me mikun e shquar te kombit shqiptar, ambasadorin Chritopher Hayland dhe Presidentin e Vatres Elmi Berisha, ku dhane edhe lajmin e madh se ata takuan ambasadorin e ri qe do zevendesoje se shpejti Zonjen Kim në Shqipëri.Foton mund ta shikoni duke klikuar meposhte👇

Te dashur miq, dje pata kenaqesine te pres ne takim ambasadorin Christopher Hyland, presidentin e Shogates Atdhetare. Shqiptaro-Amerikane Vatra te shoqeruar ne Naim Dedushi i Rrjètit te Bizneseve
Shqiptare ne Bote,

Hazis Vardari, President i Rrietit te Bizneseve Shqiptare ne France, Kujtim Berisha biznesmen ne Zvicer. Ne takim une shpreha mirenjohjen me te thelle timen dhe te PD, Abasadorit Hayland mik i çmuar i kombit shqiptar per kontributin e ti historik ne lirine e Kosoves si dhe mirnjohie e thelle

Zotit Elmi Berisha per kontributin e madh te Vatres ne Ceshtjen Shqiptare e
mbeshtetien e demokracise ne Shqiperi Falenderova perzemersish zotrinjte Naim Dedushi, Z Vardari dhe Kujtim Berishen per kontributin e tyre te cmuar. Takimi ishte i hapur dhe me mirekuptim te plote per ceshtjet e diskutuara. sb

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!