Franca plàs ‘’B.ÒMBÈN’’ Edi Rama është arrèstùar dhe ka bërë bùrg, dalin detajet dhe fotot si kùrrë më parë..(FOTO)

collage 38

Kete here kane dale foto si kùrrè me pare nga Sali Berisha ku ka treguar disa foto ku sipas tij Edi Rama èshtè duke marrè dr.ògè dhe ku tregon arrèstimin e tij ne France. Kliko meposhte per te shikuar te gjitha fotot dhe videot e publikuara👇

qe edhe disa media franceze i kane publikuar ato, shprehet Berisha ku se Edi Rama ka paguar per te mos dale publike por sja ka arritur kete qellim. Nè fakt keto foto jane tè publikuara dhe mè parè, por ish-kryeministri kembènguli se ato ishin te vèrteta dhe i argumentoi me mènyrèn e tij.

Schermata 2022 05 29 alle 16.48.04

Berisha: Interesi i jàshtèzakonshèm nga publiku pèr foton. Fevziu: Mire, interesin e di unè, por foto ku jane? Kliko meposhte per te shikuar te gjitha fotot e publikuara👇

Vangeli: Eshtè e sàjuar. Fevziu: Ajo èshte fotomontazh. Berisha: Ku èshtè e sàjuar, shikoje pak. Vetèm montazh nuk ke ketu.

Vangeli: Ky èshte fotomontazh. Berisha: Absolutisht, àsnjè shenjè foto
montazhi nuk ka. Por, prìsni tani, the montazh? Po kètu farè rrufit kètu me Gjushin.

Fevziu: Karamele, pse mes njerèzve do pi kò.kaine? Mè fal Z.Berisha, Rama duke pirè kò.kaine, siç thoni ju, Gjushi dhe 500 veta qè e shikoine. Berisha: Gjushi e shikon me admirim. Fevziu: Ajo gè nxore ishte fotomontazh. Berisha: Je i vetmi ne botè qè thua èshtè fotomontazh.

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!