Ministri Gjiknuri kapet në qendrat e masazhit në Tiranë: Ndodh incìdenti, masazhatorja del e alàrmuar(FOTO)

E0F4532D CDC0 4018 9AC5 DCFBDF4D5A56

Ministra, ish ministra dhe drejtorè tè lakuar pèr afera korrùptive me paratè dhe pasurite publike janè frekuentues te rregullt te qendrave tè masazheve brenda dhe jashte vendit, qendrave estetike, tè hoteleve me 5
yie nè Berlin, Vjenè, Brazil deri ne Maldive.

Mes frekuentuesve tè qendrave tè reklaksit dhe kènaqèsive rezulton edhe deputeti dhe ish ministri i Infrastrukturès dhe Energjetikès, Damian Gjiknuri, i ekspozuar pèr pasuri tè dÿshimtè, nè skàndalin 30 milione euro me kompaninè e nipit tè Bashkim Ulajt (Dh Albania), me lejet
korrùptive pèr HEC-e, tek afera me vendburimet e naftès, nè aferèn e inceneratorève, krimet zgiedhore eti.

Prapaskena mèson se disa ditè mè parè, Gilknuri èshtè shfaqur nè dyert e njè qendre masazhi me natyrè sekrete nè Tirane, pèr shpèrbim masazhi, clodhje, shkontraktimi te pjesève tè ndryshme te trupi eti., kùndrejt pagesès. Kliko Foton e meposhtme per te shikuar 👇

Gjiknuri ‘ànkohej’ mè shumè pèr pjesèn e kurrizit pèr shkàk te udhètimeve tè gjata dhe tè shpeshta me avion dhe charter. Sipas burimeve, ne incìdent ende i paqarte ka ndodhur kur Gjiknurit po i bènin masazh nè njè dhomè me girinj, bimè aromatike me veti qetèsuese, vajra esencialé etj.

Pas disa minutash masazhi, sipas burimeve, masazhatoria ka dalè e shqètèsuar nga dhoma ku ishte shtrirè ish ministri Gjiknuri, pèr tè marrë shèrbimin. E reja èshtè thirrur menjehere nga pronari i qendrès, njè personazh i besuar i segmenteve politike, duke mbuluar gjithcka me mister.

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!