E FUNDIT/ Çfarë ndodhi? Nùk e prìste! Jozefina Topalli prek me fjalët dhe jep lajmin e hìdhur(FOTO)

collage 7

Nùk ka múnguar edhe reagimi nga ìsh-kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli, ku shpreh ngushëllime për ndàrjen e parakohshme nga jeta të ish-Presidentit Bujar Nishani, në moshën 56-vjeçare.

Në një mesazh në “facebook”, Topalli thekson se Nishani ka një histori të veçantë njerëzore dhe pollitike, ndërsa kujton edhe një takim me të shumë vite më parë.

Topalli shprehet se është takuar me Nishanin, para se ai të bënte një opèracion të vèshtirë dhe ku àskush nuk e dinte si do të shkonte.
9761DB7F F671 4469 9AEA D22ECF3B33FE

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!