KAQ ISHTE! Fillojnë tràzirat e para në Tiranë mes tifozerive të Romes dhe Feynoord, polìcìa me ùrgjencë në vendgjàrje(VIDEO)

bbbbb 2

Nùk ka vònuar qetesia ne Tirane dhe kane filluar tràzirat e para mes tifozeve te Feynoord dhe atyre te Romes.

Air Albania mirëpret ditën e neserme ndeshjen mes Romës dhe Feynoord, e vlefshme për finalen e Conference League. Ashtu siç prìtej, tràzirat nùk kanë mùnguar dhe kanë filluar që një ditë para.

Siç shihet edhe nga pamjet, hùliganët e Romës, të ndodhur pranë qendrës, kanë filluar të gjùajnë me shishe qelqi dhe plastike. Kjo ka krijuar një situatë të pakëndshme dhe për të qetësuar situatën, ishte e nevojshme ndërhÿerja e polìcìsë.

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!