Pasi rimori drejtimin e Partisë, Sali Berisha njofton levizjen e madhe që do të ndodhë…

sali berisha 3

Pas seances plenare ne kuvendin e shqiperise sic eshte pare kishte shum dèbate ndaj njeri tjetrit sidomos ai i ministres Spiropalit dhe Berishes, ku me rikthimin e ish kryeministrit PD ndihen tashme me e fùqìshme me nje kryetar autoritar qe duket bindshem edhe influenca e tij ne kete parti.

Njoftim
Mbledhje e Këshillit Kombëtar të PD!

Pas përfùndimit të procesit zgjedhor për Kryetarin e PD, ditën e shtunë, me datë 28 maj 2022, ora 11.00, në selinë qëndrore të PD, do të mblidhet Këshilli Kombetar i PD.

Në rend të ditës së punimeve është zgjedhja e Kryesisë së PD dhe pika të tjera që lìdhen me organizimin dhe drejtimin e PD, dhe riorganizimi per làrgimin e màfìozit Rama.

Edi Paloka
Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!