Çfarë po ndodh? Ambasadorja Yuri Kim mbledh ministra dhe deputetë të PS-së(FOTO)

Per WEB OKk scaled 1

Diten e sotme ambasadorja Kim eshte pare ne mbledhje në nje kafe ministrash dhe deputetë të PS-së.

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim është fotografuar nga paparazzi në kafe me deputetët e Partisë Socialiste.

kimi 1

Yuri Kim shihet në një kafe në ambient të jashtëm me Mimi Kodhelin, ministren Belinda Balluku, Elisa Spiropali, Niko Peleshi, Blendi Klosi.

Ata janë fotografuar teksa shihen duke konsumuar kafe. Nuk dihet nëse takimi i ambasadores me ministrat dhe deputetët e PS ishte miqësore, apo një takim pune.

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!