“Dètektivi u kèrcènua me jetë”/ Trònditen pozitat e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, zbulohet skàndali tjeter…

collage 8

Media austriake ka botuar një artikull për Presidentin shqiptar Ilir Meta, ku bën me dije se një detektiv që ka zbùluar aferat korrùptive të Metës është fshèhur në Austri, për shkak të kërcènimeve me vdèkje që kishte marrë. Videon e plote mund ta shikoni meposhte👇

Ky dèshmitar ka zbuluar se Presidenti Meta ka paguar nëpërmjet kompanisë offshore “Dorelita Limited” 700 mijë dollarë për të marrë pjesë në ceremoninë e inagurimit të Presidentit Donald Trump në vitin 2017.

Lìdhur me këtë skàndal ka rèaguar juristi i njohur Romeo Kara i cili shkruan se e gjithë jeta e presidentit është një aferë.

Postimi i juristit

Foto e bardhe E gjithe jeta e tij eshte nje afere. Jemi nje vend i zhytur ne afera, ku e vecante dhe jonormale eshte vetem drejtesia, dhe tani un jam i fshèhur ku po ndìqem nga njerez te màfìas.

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!