E FUNDIT/ Ashtu si prìtej Jozefina Topalli njofton lajmin per Partine Demokratike(VIDEO)

collage 7

Duket se me kthìmin e Berishes per te marre kreun e partise Demokratike, situata ka marre nje kthese te rendesishme per kete parti ku ka ndèzur edhe nje l ùfte brenda ksaj partie por edhe mes ambasadores Yuri Kim ku nùk arriti te làrgonte ish kryeministrin Berisha. Intervisten e Topallit mund ta shikoni ne VIDEON e meposhtme 👇

Nje kthese te fùqìshme beri edhe ish kryetarja e parlamentit Jozefina Topalli ku u shpreh se do te jete afer Berishes ne mbeshtetje te tij dhe Partise Demokratike per nje ndryshim rrenjesor ku arriten te làrgonin ish kryetarin e saj Lulzim Bashen bashkpuntorin e Rames u shpreh Topalli.

Ne nje interivste te dhene per Syrin, Topalli u shpreh se ajo do te jete gjithmone ne mbeshtetje te Partise Demokratike me shpresen se ndryshimi qe prìtej po vjen me Berishen ne krye te PD-se por un s’do te marr nje pozicion ne kete parti per momentin u shpreh Topalli.

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!