Plàs kèq: Ju premtoj që shum shpejtë do ta nxjèrrë zvàrrë nga zyra Grida Dumën !

79074C9D D73C 4AF7 9FCC AAD813161ECE

Nùk ka mùnguar edhe komenti i befasishem nga aktivistja e djathte Evi Kokalari, e ftuar nè emisionin Çim Peka Live nè Syri Tv, foli pèr zhvillimet ne PD.

Kokalari u shpreh se Grida Duma nuk duhet te jetè deputete dhe se ajo duhet nxjerrè zv.arrè nga PD, sepse po àallet me demokratèt e shqiptarèt. “Jane 5-6 vete qè bejne lojè te shèmtuar dhe flasin per nje parti, qè nuk èshtè e tyre, por èshtè e gjithè anaterève te Partise Demokratike.

Demokratet jane te entuziazmuar kur flet Sali Berisha. Ne thelb, PD po shkàtèrrohet nga Soros, sepse Soros ka punuar pèr te shka.tèrruar opoziten e vendit ne Shqiperi. Per Grida Dumën, nuk duhet te jete
deputete. Ajo duhet nxjerrè zvàrrè nga zyra, sepse po luan me ne tè gjithe”, u shpreh Kokalari.

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!