I fundit! Tèrmeti i fòrtë shkùnd Shqipërinë, ja epiqendra

1611243619 1571986552termet3768x432840x4401 1

Ditet e fùndit po ndjehen shum lèkùndje ne Ballkan po ashtu edhe ne Itali jan ndjer

Lëkùndje të lehta tèrmeti janë ndjerë pak më parë në zonë e Vlorës dhe të Fierit.

Mësohet se tèrmeti ka qenë me magnitudë 3.3 e shkallës rihter.

0929244C DF21 4510 A359 64482F0D89F9

Lëkùndjet janë ndjèrë pak sekonda dhe shumë të lehta. Ka pasur raportime edhe nga qytetarët për lëkùndjen e tèrmetit.

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!