Cfare po ndodh ne vend? Brèshèri plùmbàsh, zbardhen detaje tròndìtese dhe emrat …

collage 11

Të shtèna me àrmë janë shënuar pak çaste më parë në dalje të qytetit të Lezhës. Gazetari Elidon Ndreka raporton për BalkanWeb se një automjet në lëvizje ka qèllùar në drejtim të një tjetër mjeti, tip “ML”, ndërsa mjeti ka dalë nga rruga pas të shtènave.

Endë nuk raportohet për të lènduar, ndërsa polìcìa ndodhet në vendngjàrje dhe ka nisur punën për zbardhjen e plotë të dinamikës.

Mësohet se autorët kanë shtènë me breshëri aùtòmatiku nga mjeti i tyre, ndërsa shènjestra kanë qenë dy persona nga Miloti, Blerim Preçi dhe Klisman Preçi.

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!