Qeveria Rama ne rrèzìk! Prìten arrèstime ministrash, dalin emrat e pare..(EMRAT)

collage 10

Kete here ka befasuar Arben Kraja ku ka dhene nje deklarate te fòrte se shum shpejt SPAK do te publikoje dosje për ministra të nivelit të lartë? Do i bëjmë publike në…

Kreu i SPAK, Arben Kraja në një prononcim për mediat u pyet sot nëse kanë në dorë dosje të ministrave të lartë, nisur nga lajmet që kanë qarkulluar kohët e fundit.

Kraja dha një përgjigje përgjithësuese duke thënë se SPAK ka shumë çështje pènale në dorë, që do i bëjë publike në momentin e duhur.

A ka SPAK ministra të nivelit të lartë?

“SPAK ka shumë çështje pènale perfshìre edhe ministra te nivelit te larte ku mund te jete e perfshìre ministria e ekonomise dhe gjyqsori,por në momentin e duhur do i bëjmë publike”, tha Kraja.

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!