LAJMI FUNDIT/ S’kà qetesi ne vend! Lëkùndje tèrmeti, ja epiqendra dhe magnituda..

1611243619 1571986552termet3768x432840x4401 1

LAJMI FUNDIT/ S’kà qetesi ne vend! Lëkùndje tèrmeti, ja epiqendra dhe magnituda..LAJMI FUNDIT/ Ndìhen lëkùndje tèrmeti, ja epiqendra dhe magnituda.

279922935 755595968933005 7109015253825206937 n

Një tèrmet ka gòditur para pak minutash Serbinë Shqipëria Ime mëson se magnituda e këtij tèrmeti ka qenë 4 në shkallën Rihter dhe me një thellësi fokale prej 2 kilometër Epiqendren e kishte në Nis, Serbi

Deri tani nuk ka raportime për dème màteriale apo në njerëz raporton
Shqipëria Ime.

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!