”E PAPRÍTUR” Partia Demokratike në zì ne momentin me kulmìnant te saj, Sali Berisha ndàn lajmin e trìshtë..(VIDEO)

collage 1

Nje lajm i hìdhùr vjen ne partine demokratike ku nuk ka mùnguar edhe reagimi i menjehershem i ish-kryeministrit Sali Berisha lìdhur me ndàrjen nga jèta të Andrea Xhavarës, një ndër themeluesit e Partisë Demokratike dhe ish-kryetari i Dhomës së Tregtisë së Durrësit.

Postimi i Berishës👇

Nderim per Andrea Xhavaren!

Te dashur miq, Andrea Xhavara, nje nder themeluesit e Partise Demokratike Dega Durres dhe drejtuesit e pare te kesaj dege, kryetari i Dhomes se Tregtise se Durresit, mesues i mirenjohur matematike, bashkeshorte e prind dhe qytetar shembullor mbylli syte pergjithmone.

Me kete rast shpreh mirenjohjen dhe nderimin tim te thelle per vepren dhe kontributin e çmuar te Andreas dhe i shpreh ngùshellimet e mia me te ndjèra familjes se tij te nderuar, miqve, te afermve dhe demokrateve te Durresit per kete hùmbje te dhìmbshme dhe lutem sebashku me ta qe shpirti i tij i mire te gjej pàqen e merituar. sb

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!