Prìshen mardheniet mes Rames dhe Nacit! ”TÙRP” Kryeministri krìtikon Elvis Nacin, ti e ben per tu…

F6BCD2DE 2293 4286 BF07 9732C60A5088

Mesa duket nùk ka Kaluar krejte e qete situata duke gj ùajtur dhe kunja mes Kryeministrit Edi Rama ku ka krìtikuar Elvis Naçin, me bashkepunimin e te cilit rindertoi shtepine e shèmbura nga tèr.meti trà. gjik ne Thumane.

I pranishem ne eventin e organizuar ne Thumane per shperndàrien e celesave, Rama tha se Naçi kishte hàrruar pese shtepi, pasi ne fjalen e ti tha qe ishin 150 e io 155.

“Jane 155 Elvis se i hèngre pese, the 150. Ne fakt, kjo gje tregon qe ti je nje person qe nuk i ben gjerat per tu..sepse mund te kishte thene 160, por the 150,”. shpreh Rama.

Add comment

Your email address will not be published.

Trending Posts

error: Content is protected !!